شرایط و ضوابط

به سایت فروشگاه اینترنتی محصولات دکتر خوش رج خوش آمدید ؛ تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وبسایت دکتر خوش رج استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند.

  • تغییر شرایط استفاده

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود.

  • دسترسی به وبسایت

خدمات و محتوای این وبسایت به جز در مواردی خاص به صورت کاملا رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین در صورت عدم دسترسی به این وبسایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وبسایت، ما هیچ گونه مسولیتی را قبول نخواهیم کرد.

اگرچه محتوای این وبسایت بسیار قابل اعتماد است، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وبسایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد.

تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وبسایت هیچ گونه مسولیتی را در قبال محتوای آن‌ها ندارد.

  • مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است.

  • حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وبسایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری ( از جمله Google Webmasters و Google Analytics ) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وبسایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

  • باز پس‌ گیری کالا

تمامی محصولات این سایت به‌ دلیل مسایل بهداشتی غیر قابل باز پس‌ گیریست. لطفا هنگام خرید بر این نکته دقت فرمایید.